A mnie nachodzą "czarni" chociaż ich nie zapraszam.  Mam ochote to ich wpuszczam, nie mam ochoty nawet d..y nie podnosze, ale nie krytykuje jak ktoś to lubi. Choinka była przykładem, ponad 200 lat temu podobni Tobie ją tak samo krytykowali.
Różnica jest taka, że chrześcijanizm wyznaje w Polsce ok 85%  i  dla większości jest to czymś normalnym, że raz w roku przychodzi ksiądz . Halloween to wymysł, mniejszości, który się wciska innym dla zarobku. Jak ktoś chce niech sobie świętuje w domu ale niech nie pukają do moich drzwi.
To przybij gwozdziem do drzwi kartkę z napisem nie pukać i przestań się mazać.
To prosze mnie nie nachodzić z debilizmami
Tak samo myślę jak chodzi facet w sukience i stuka do drzwi..  Chyba otworze nastepnym razem i dam mu cukierka hehe
 Wpisz:"Dlaczego Kościół katolicki dopuszcza kult świętych obrazów? Ks. Sławomir Kostrzewa" i wysluchajcie.  Jako reklamę polecam fragment od 11 minuty. Jest mowa o tym czym może się skończyć dla rodziny trzymanie w domu masek afrykańskich,figurek słoni,Buddy,symboli bóstw egipskich itp. Problemy rodzin z powyższych przykładów udało się rozwiązać właśnie podczas tej tak wyśmiewanej wizyty duszpasterskiej(kolędy) Warto wysłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz